Pro absolventy

Vítejte do našich řad!

Čím dál častěji se mi stává, že po kurzu slýchám otázku - "A co bude dál? " Tato otázka vyvstává stále častěji a tak informace v těchto místech jsou pro ty, kteří hledají odpověď na tuto otázku.

Tímto vás tedy srdečně zvu na výroční setkání grafoterapeutů, které je volně přístupné všem absolventům grafoterapie nebo těm, kteří se blíží k závěru studia. Rády vás poznáme a navíc součástí setkání bývá i zajímavý program. Podrobnosti, pokud je rozhodnuto, najdete na protější stránce. Také zde najdete pozvánky na zajímavé akce, které pořádají lektoři nebo jejich přátelé, které by vám mohli být k užitku.

Největší změnou, kterou uděláte, je změna vašeho života k lepšímu. Možná už sami cítíte, že vás čeká ještě velký kus práce a nemáte zájem o další informace, ale naopak o podporu ve stabilizaci změn, které grafoterapie vyvolala a chcete prostě strávit víkend s lidmi na stejné vlně. I vy jste vítání a budeme rádi, když budete svoje zkušenosti sdílet. Cílem je vzájemná podpora a další posun na cestě osobním rozvojem.

Nejbližší lektorské školení proběhne v Mlázovicích v lednu 2016. Podrobnosti a termín budou sděleny přímo zájemcům.

Setkání proběhne opět v roce 2016, 10 - 11.9. 2016. Místo bude upřesněno na jaře 2016. Těším se Vás!