Královéhradecký krajPetra Sehnalovákorespondenční, prezenční a individuální kurzy
PrahaDana Hodanováprezenční a individuální kurzy
Jižní MoravaMartina Valáškováprezenční a individuální kurzy
Jižní ČechyMarcela Velkováprezenční a individuální kurzy
Jižní ČechyAndrea Freiováprezenční a individuální kurzy

Lektoři

Ing. Petra Sehnalová

Petra SehnalováGrafoterapii jsem poprvé poznala v roce 2001. Písmo je velmi zajímavý ukazatel našeho charakteru a vlastností. Grafoterapie mu dává další rozměr. Díky ní se stává nástrojem změny, který může využít každý, kdo umí psát. Cílenou změnu písma si pod mým vedením a laskavým dohledem paní Mary Dawn Gladson již vyzkoušelo desítky lidí. Sami si vybíráte a určujete, jaké charakteristiky v životě chcete mít. Výsledky práce na sobě tímto způsobem za necelý rok studia jsou trvalé. Přidáte se? ,-)

Petra Sehnalová
Jičínská 185, Mlázovice, 507 58
tel.: 773 0456 00
poslat email


Dana Hodanová

Dana HodanováBěhem času si do svého života nasbíráme spoustu nedostatků, které nás svazují a brzdí v rozvoji. Grafoterapie je jednoduchá metoda, která nám pomůže tyto nedostatky odstranit a pomůže nám v sobě vykřesat pravý diamant. Grafoterapie je proces založený na cílené a vědomé změně písma. Co to znamená? Psaním, podle určitých pravidel a pod odborným vedením, si opravíme některé znaky v našem rukopisu a to nám umožní - naučit se říkat "ne", lépe překonávat překážky, být cílevědomější, sebevědomější, soběstačnější, harmoničtější, klidnější... atd.

V průběhu terapie se nemění vaše osobnost, ale vaše prožívání a chování, vaše psychika. Sami si vybíráte chování, které vám nevyhovuje a které byste rádi změnili, a tím i tvary ve vašem rukopisu, které chcete změnit. Neučíte se nově psát, ale měníte pouze části písmen. Sama jsem kurz absolvovala a překvapilo mě, jak moc mi v životě pomohl, proto jsem se rozhodla šířit tuto metodu dál jako lektor.

Studio Danah, Dana Hodanová
Sokolovská 19, Praha 8, Karlín, 186 00
tel.: 602 132 100, 224 816 461
poslat email
www.studiodanah.cz


Martina Valášková

Martina ValáškováNa začátku roku 2013 jsem "náhodou" byla na přednášce a hned jsem se zapsala na studium. Grafoterapie mi pomohla lépe poznat nejen sebe ale i ostatní. Cesta to není vždy jednoduchá, ale výsledek stoji za to. V průběhu studia se řeší např: nadhled, upřímnost, učit se říkat ne, trpělivost, sebedůvěra... atd. Proto jsem se rozhodla ke svému povolání přidat i šíření grafoterapie.

Martina Valášková
nábřeží A. Dvořáka 9, Břeclav 3, 690 03
tel.: 702 985 761
poslat email
www.divadylko-kvetinka.eu


Marcela Velková

Marcela VelkováVšechno, co nám do života přichází, s čím a s kým se potkáváme, nás může někam posunout. Grafoterapie mě zaujala už tím samotným názvem. Obsahuje v sobě slovo "terapie", a to vždy znamená nějakou životní změnu, posun, ale i práci na sobě. Až zpětně mohu ocenit systematičnost, jednoduchost a návaznost jednotlivých lekcí, které mě postupně vedly ke změnám. Můžete také jako já měnit věci ve svém životě, se kterými jste dosud nemohli pohnout. Jako téma se nabízí větší sebedůvěra, překonávání překážek, dotahování věcí do konce, správná komunikace... a já vám ráda pomůžu.

Marcela Velková
Vyšný 108, Český Krumlov, 381 01
tel.: 777 067 047
poslat email
www.slunecnicestudio.cz, www.poslouchejse.cz

Bc. Andrea Freiová

Andrea FreiováPoložili jste si někdy otázku, jakým směrem se ubírá Váš život a co se kolem Vás děje? Zda je možné něco změnit a zda jste toho vůbec schopni? Sama jsem hledala různé cesty a směry, až ke mně „přišla” grafoterapie. Je jednou z cest rozvoje osobnosti, nalézání sebe sama, získávání životního nadhledu, osvobození se od nežádoucích vzorců chování a celkově kultivuje osobnost člověka. Prošla jsem touto cílenou změnou písma a vybrala si charakteristiky, které v životě chci mít. Podařilo se mi odstranit problémy, které mne tížily. Našla jsem svou cestu a to, co chci skutečně v životě tvořit s radostí a naplněním.

Máte i Vy chuť něco změnit ve Vašem životě? Pokud ano, ráda se stanu Vaším průvodcem.

Bc. Andrea Freiová
Českobratrská 87, Český Krumlov, 381 01
tel.: 605 582 571
poslat email
www.andrea-frei.cz